הדברה לעסקים

✔️ שיחת ייעוץ ללא עלות!

✔️אחריות מלאה לאחר ההדברה

✔️ הדברה שלא מפריעה לשגרת היום

✔️ זמינות הדברה מהיום להיום

✔️ שירותי הדברה  בכל רחבי הארץ

✔️ הדברה ירוקה עם חומרים מאושרים

✔️ צוות מקצועי עם המון ניסיון

✔️ ציוד חדיש וסופר משוכלל

✔️ לקוחות מרוצים וממליצים

✔️ חברים בארגון המדבירים בישראל

✔️ חברה באישור המשרד להגנת הסביבה

בעלי עסקים מכירים את המתח בניהול. ישנן כל כך הרבה משימות לבצע בו זמנית וכל כך הרבה החלטות לקבל כשבין לבין יכולות לעלות בעיות ואתגרים חדשים. אחת הבעיות שיכולה להופיע בעסקים היא בעיית המזיקים כשאלו יכולים להיות תיקנים, שלל מכרסמים, נמלים ועוד כל מיני חרקים לא רצויים. מה הפתרון? ביצוע הדברה לעסקים.

על אף שהדבר עשוי להישמע פשוט חשוב לזכור כי בניגוד להדברה ביתית בה אנחנו יכולים פשוט לקבוע את היום והשעה הנוחים לנו לביצוע הפעולה, בעסק הדברים שונים. עלינו להבטיח מצד אחד סביבה בטוחה לעובדים וללקוחות ולהגן על תשתית הנכס, אך מצד שני אנחנו צריכים לחשוב על רצף הפעילות העסקית. לכן אנחנו נפעל לא רק כדי להתמודד עם המזיק שנמצא לפנינו אלא גם נתכנן את הפעולה כך שהיא תתבצע בזמן המתאים ביותר לכל הצדדים.

הלקוחות שממליצים עלינו

הדברה מקצועית לעסקים
מדביר לעסקים
מדביר לעסקים בהדברה
הדברה לעסקים

מתיקנים ועד מכרסמים – בכל המקרים נדרשת הדברה לעסקים

מזיקים, מתיקנים ועד מכרסמים, עלולים לגרום לנזק לאנשים ולמבנה ולהוביל להפסדים כספיים משמעותיים לעסקים. מהעברת מחלות, נשיכות שמובילות לגירודים ועד פגיעה בסחורה ובמבנה, הנזק יכול לבוא לידי ביטוי בדרכים שונות בהתאם לסוג המזיק:

  • תיקנים – הם יוצרים הרבה יותר מאשר מפגע אסתטי מקום. הם יכולים להעביר מחלות ועלולים להיות מסוכנים בעיקר בעסקים בתחום המזון (יצרנים ומגישים).
  • טרמיטים – מדובר בחרקים קטנים אשר יוצרים בעיקר נזק למבנה שעלול להפוך לנזק בלתי הפיך והוא בעייתי במיוחד בעסקי תצוגה כולל חנויות רהיטים ודומיהם.
  • מכרסמים – ישנם שלל סוגי מכרסמים, מעכברים ועד חולדות וכולם מעבירים מחלות לא רק במגע ישיר. יש לטפל בהקדם בכל סוג עסק: חנויות, עסקים, משרדים ונוספים.
  • פשפש המיטה – ההתפשטות המהירה של פשפש המיטה מחייבת טיפול מקדים ככל האפשר כשהפגיעה בעיקר בעסקי אירוח אך לא רק.
  • נמלים – אלו יכולים להיות פשוט נמלים שמגיעות ״לכל מקום״ ויכולות להיות נמלי אש עוקצות ובכל מקרה הן נכנסות למקורות מזון ועוקצות ויש לשים לב אליהן בעיקר אך לא רק בגני ילדים.
  • נוספים – ישנם שלל חרקים ומזיקים שדורשים טיפול מהיר וביצוע הדברה לעסקים כאפשר להגיד שאין עסק אשר חסין מהם יום לחלוטין.

פרוטוקול הדברה לעסקים

הדברה היא מרכיב קריטי בפעילות העסקית ואנחנו יכולים להזמין את חברת ההדברה בשני מצבים. הראשון הוא כשעולה הצורך והשני כפרוטוקול פעילות. ברור כי כאשר מופיע מזיק מכל סוג שהוא חשוב מאד להזמין את החברה ברגע שעולה חשד למזיק כלשהו וזאת כדי לטפל בו בהקדם ולפני שהוא יוצר נזק במקום. במקביל רצוי מאד לבנות פרוטוקול הדברה וזאת בהתאם לסוג העסק ולאתגרים שהוא עומד מולם:

עסקי קמעונאות

עסקים בתחום הקמעונאות שונים זה מזה בגודל של המבנה, בסוג הסחורה, במיקום ובהתאם הם חשופים למזיקים שונים. לכן, כשנסתכל על עסק מסוג זה נרצה לדעת מיהם ״האויבים״ שלו, מתי הם עלולים להופיע, איזו סביבה אותם מזיקים אוהבים והאם ישנם דברים נוספים שחשוב לשים לב אליהם.

בהתאם לכל המידע שנאסוף ניצור פרוטוקול גם לקריאה להדברה וגם להדברה קבועה. אנחנו יכולים לטפל במגוון מזיקים אך לכל אחד יש צורך בגישה שונה. ישנם עסקים אשר חשופים יותר למכרסמים בשל הסביבה בה הם נמצאים ועסקים שעלולים לסבול מתיקנים. קביעת נהלי הדברת עסקים יכולה לסייע לשמור על עסק נקי ובטוח.

עסקי מסעדנות והמזון

עסקים בתחום המזון חשופים למגוון רחב של מזיקים. ממכרסמים שרוצים ליהנות משאריות מזון ומים זמינים ועד יתושים שמפריעים למבלים בחוץ. אפשר להגיד באופן מוחלט כי כל עסק בתחום זה חייב שיהיה לו פרוטוקול הדברה לעסקים ועליו לדעת כי הדברה נכונה בחומרים המתאימים היא המפתח לניהול נכון ובטוח של העסק.

עבודת ההדברה תתבצע בתיאום עם העסק ובשאיפה להפרעה מינימלית ככל האפשר. כל זאת כדי למנוע סגירה ואת הפעילות הרגילה במקום. כמו כן החומרים בהם יעשה שימוש יתאימו לסביבת בני האדם כשהמשימה היא להשיג את התוצאות המקסימליות במינימום חומרים. אם יהיה צורך יתבצעו פעולות הדברה משלימות נוספות.

עסקי אירוח

מבתי הארחה ועד בתי מלון האתגרים יכולים להיות עצומים. פשפש המיטה, נמלים ויתושים הם רק חלק מהמזיקים שעלולים לפגוע בחוויית האירוח ובמוניטין של המקום. הדרך הטובה ביותר לטפל בהם היא למנוע את הנוכחות שלהם.

תכנון נכון של יומן ההדברה תוך התייחסות לחלקים השונים של המבנה ולאתגרים של כל אזור יחד עם הקפדה על פעולות מנע ככל שניתן מאפשרים לעסקי האירוח להמשיך לפעול באופן רציף לכל אורך השנה.

מעונות יום ודיור מוגן

האנשים הפגיעים ביותר נמצאים במעונות יום ובדיור מוגן והם חייבים לחיות ולבלות בסביבה מוגנת ובטוחה. פרוטוקול הדברה לעסקים מסוג זה יביא בחשבון את האתגרים הספציפיים של המבנה ושל הסביבה. סוג ותדירות ההדברה יקבעו בהתאם לסכנות שנראה שיש במקום, לאתגרים שכבר ידועים לעסקים ובמטרה להשיג סביבה בטוחה.

כמובן, החומרים בהם יעשה שימוש יהיו רק חומרים מאושרים לשימוש בסביבת אוכלוסייה שעשויה להיות עם מערכת חיסונית חלשה יחסית וההדברה עצמה תתבצע באופן נקודתי, במינימום חומרים וזאת במטרה להשיג את התוצאה הטובה ביותר.

מחשבון מיוחד של דקל הדברה להבנת סוג ההדברה עם מחיר!

סיכונים בריאותיים והשלכות משפטיות במקרה שלא עושים הדברה

נוכחות מזיקים, מכרסמים וחרקים בחצר העסק ובוכו מהווה לא רק דאגה כלכלית אלא גם סכנה בריאותית. תיקנים, חולדות ויתושים יכולים להיות נשאים של מחלות כמו סלמונלה, הנטה וירוס וקדחת דנגי, בהתאמה. עבור עסקים בתחום המזון והאירוח הבטחת סביבה נקייה ממזיקים אלו צריכה להיות בחשיבות העליונה וזאת כדי למנוע התפרצות של מחלות שעלולות לסכן עובדים ולקוחות.
חולדות עלולות להביא איתן מחלות שונות כולל לפטוספירוזיס וסלמונלוזיס ופשפשי המיטה נושכים בלילות ויוצרים גירוי וגירוד. כאשר אנחנו חושבים על העסק באופן הוליסטי אנחנו צריכים להתייחס להשלכות המשפטיות של הצעדים השונים שלנו ולדעת כי התעלמות ממזיקים או אי יצירת פרוטוקול הדברה לעסקים עלולה להוביל אותנו לעמוד בפני קנסות, סגירת פעילות ולפגיעה קשה במוניטין העסקי.

כיצד מתבצעת עבודה של מדביר לעסק?

השלב הראשון יהיה זיהוי הפולש המזיק, איתור האזורים הבעייתיים וקביעת אופי ההדברה וסוג ההדברה הנחוצים. אנו עושים כל מאמץ בכדי לעקוב אחר המזיקים, לאתר את מיקומם המדויק, לאסוף נתונים רבים ככל האפשר מתוך מטרה למגר את התופעה המטרידה באחת. עבודת ההדברה מתבצעת בצורה נקודתית תוך שימוש במינימום חומרי הדברה להשגת מקסימום תוצאות.

חברת דקל שירותי הדברה עוסקת בתחום מזה מספר שנים, הניסיון המעשי אותו צברנו מאפשר מתן שירות ברמה גבוהה לקהל הלקוחות הפרטיים והעסקיים. בעלי עסקים הסובלים מתיקן גרמני, מכרסמים, ,חרקי מזון, פרעושים, תיקנים או יונים, פונים אלינו בכדי לקבל את הפתרון הנכון ביותר והמהיר ביותר. עבודת ההדברה תתבצע תוך שמירה על רמה גבוהה של מקצועיות וכללי הבטיחות המחמירים ביותר. אם יש לכם בעיה של מזיקים בסביבת העבודה, צרו קשר עם דקל שירותי הדברה עוד היום ותקבלו שירות דיסקרטי מהיר.

הרשיונות שלנו להדברת עסקים

חומרים מאושרים בלבד

חומרים מאושרים בלבד

חברים בארגון המדבירים

חברים בארגון המדבירים

iso 9001:2015

iso 9001:2015

בדקל שירותי הדברה משתמשים רק בחומרים המאושרים ע"י המשרד להגנת הסביבה

סוגים נפוצים של עסקים שזקוקים להדברה

בתי מלון מסעדות
בתי קפה מכולות
בתי ספר מפעלים
בתי אירוח משרדים

חברת דקל שירותי הדברה מחזיקה ברישיון מדביר תקף על פי חוק ורישיון עסק לביצוע עבודות הדברה. החברה מחזיקה בכל ההיתרים הדרושים על פי חוק. שנים רבות של פעילות בתחום מבססים את מוניטין החברה כמקצועית, אמינה, אחראית, מסורה – השירות אמין וזמין לבעלי עסקים. בהתאם להנחיית החוק אנו מקפידים על תיעוד פעילות ההדברה תוך ניהול יומן הדברה, מפת מתקני הדברה, אישורי ביטוח מתאימים, צילום רישיון מדביר, תוויות חומרי ההדברה הנמצאים בשימוש וגיליונות הבטיחות שלהם.

בעבור כל לקוח תורכב תכנית הדברה מפורטת אישית בה נרשמים סוגי המזיקים, סוגי חומרי ההדברה, תדירות ההדברה ושאר פעולות שבוצעו להרחקת מזיקים. את התכנית נרכיב בהתאם לתנאים בשטח, סיכוני הסביבה וסוגי המזיקים הקיימים במקום. חברת דקל שירותי הדברה מקפידה על מתן שירותי הדברה לעסקים תוך שימוש בחומרי ההדברה הבטיחותיים ביותר, ציוד חדיש וטכניקות חדשות להדברה והרחקת מזיקים לצמיתות.

במפעלים ועסקים הם עלולים לגרום גם לנזקים ״משניים״ כשהלשלשת שלהם יכולה להיות על חומרי הגלם והמוצרים השונים והתנועה שלהם במקום יכולה להוביל לפגיעה במכונות וחפצים שונים שנמצאים במקום. לכן אנחנו חייבים למצוא את הדרך הנכונה והמהירה ביותר להיפטר מהן.

ניהול יומן הדברה לעסקים

הזמנת שירותי הדברה מתבצעת באופן שגרתי על ידי בעלי עסקים. חברת דקל שירותי הדברה מספקת שירות לבעלי עסקים בתחום המזון, מוסדות, אתרי נופש, מפעלים ועוד. עבודות ההדברה כולן מתבצעות בהתאם לתקני איכות ובטיחות מחמירים. כל החומרים בהם אנו עושים שימוש נמצאים ברשימת החומרים המאושרים לשימוש על ידי המשרד לאיכות הסביבה.

שאלות נפוצות

בשביל הדברה מקצועית צריך רישיון מיוחד, מה שאין לבעל עסק ולכן הוא צריך מדביר מוסמך!

מעבר לאסטתיקה, מזיקים מסויימים יכולים להוות בעיה בריאותית.

מה היה לנו עד עכשיו במאמר?
אורן דאיך

כותב המאמר: אורן דאיך - מדביר מוסמך

מספר רישיון - 2641 | מתמחה במתן שירות לעסקים ויחדים. השירות ניתן תוך דגש למקצועיות אמינות וזמינות אנו מעניקים לעסקים טיפול לאורך כל השנה בשיטות IPM -Integrated pest management בקרה ניטור ושליטה על המזיקים, ההדברה לעסקים מתבצעת בחומרים בעלי רעילות נמוכה לבני אדם ולסביבה, אשר לא מחייבים פינוי של העסק בזמן העבודה, חברתנו משתמשת בחומרים האיכותיים ביותר ובציוד החדיש ביותר.