פשפש המיטה 

בשנים האחרונות הפשפשים הפכו לנפוצים מאוד בארצנו , הטיסות הזולות התיירות הנכנסת מביאה איתה גם את המטרד הקשה הזה ,
הפשפשים מוצצים דם בכל הדרגות,עקיצתם גורמת לגירוי של העור ולגירודים קשים עם זאת לא ידועים כמעבירי מחלות ,
הפשפשים אוכלים בממוצע כל 3 ימים חיים כ-שנה ויכולים להחיות מספר חודשים ללא פונדקאי, קצב ההתרבות של הפשפשים הוא מהיר מאוד ופשפש אחד יכול להטיל כ-300 ביצים במהלך חייו
הטיפול בפשפשי המיטה חייב להיות יסודי ועם הכלים המתאימים 


פשפש המיטה מטריד ומלווה את בני האדם עוד מהתקופה בה בני האדם התגוררו במערות. כיום, פשפש המיטה מוצא לעצמו בבתי מגורים סביבת מחייה נוחה ופורה. הפשפשים נמצאים במיטה, ברהיטים ובשאר חפצים נגועים, כך הם מצליחים לחדור אל בתים, לעקוץ ולהתרבות.


איך מגיעים אל הבית פשפשים?

אם מצאתם ברחוב מיטה ישנה, מזרן או כל רהיט משומש אחר, דעו כי יחד עם פריט ריהוט חינם ייתכן ואתם מכניסים הביתה גם את פשפש המיטה. קיימים מקרים בהם חדרי בית מלון או אכסניה נגועים בפשפשים מעבירים אותם אל הבתים של האורחים. הפשפשים מתמקמים במזוודה שלכם וכך מגיעים יחד אתכם הביתה ומתמקמים במזרן.

מה מאפיין את העקיצות?

רגע לפני שאתם מאשימים את חיית המחמד בפשפשים, כדאי שתדעו שפשפש המיטה אינו נטפל אל חתולים או כלבים, פשפש המיטה נטפל אל האדם בלבד. עקיצות של פשפש המיטה יהיו לרוב באזור הבטן או הגב במקבצים של כמה עקיצות יחדיו. אם הבחנתם במקרה של עקיצות חוזרות באזור הבטן או אזור הגב מדובר ככל הנראה בפשפש המיטה.

מה עושים נגד הפשפשים?

פעמים רבות, אנחנו מגיעים אל לקוחות שכבר זרקו לפח את כל המצעים וכלי מיטה, החליפו מזרן וכבר התחילו לחשוב על מעבר דירה. למרות כל המאמץ שלהם, הפשפשים שבו לבקר אותם בכל לילה וגם לעקוץ. בכדי לפתור את הבעיה באופן מוחלט ולסלק את הפשפשים אחת ולתמיד יש לפנות אל חברת הדברה מקצועית שמדבירה פשפשים בשיטת 3 השלבים.

הדברת פשפש המיטה ב-3 שלבים

חברת דקל שירותי הדברה מתמחה בהדברה של פשפש המיטה. דרכנו תוכלו ליהנות מהדברה יסודית ומקיפה שמבטיחה השמדה של הפשפשים לצמיתות. 3 השלבים שמרכיבים את תהליך השמדת הפשפשים הם : קיטור, שאיבה וריסוס. השימוש בקיטור חיוני להשמדה של פשפשים בחריצים ושאר מקומות מסתור. אנו מכירים היטב את המקומות בהם הפשפשים אוהבים להסתתר בחדרי השינה, בעזרת מכשיר הקיטור אנו משמידים פשפשים וביצים, מנקים את החדר ומחטאים. השלב הבא יהיה שלב של שאיבת המתחם הנגוע כולו בשואב רב עצמה. כעת, כל שנותר לעשות להשלמת התהליך הוא לבצע בבית ריסוס מקצועי יסודי נגד פשפש המיטה.

טואול - בניית אתרים