הדברת צרעות

קן צרעות בקרבת הבית מהווה הרבה יותר ממטרד לא נעים, מדובר בסכנה לכל דבר הדורשת הדברה מקצועית מהירה. הצרעה היא חרק ממשפחת הדבורים, היא חיה בקן כאשר המלכה היא זו שמטילה את הביצים. הצרעות נוהגות לקנן באביב, סביב חג הפסח ניתן יהיה למצוא קינים חדשים של צרעות בחצר הבית ולעתים גם בתוך הבית. בישראל אפשר לפגוש 3 מינים עיקריים של צרעות : צרעה מזרחית, צרעה גרמנית וצרעת הפלך. הצרעה המזרחית היא הנפוצה ביותר וגם הגדולה ביותר.

מה הסכנה בקן צרעות בחצר הבית?

מיד כאשר הצרעה חשה בסכנה היא שולפת את העוקץ שלה ועוקצת. עקיצה של צרעה בודדת אינה מסוכנת ברוב המקרים, אך היא כרוכה בכאב, נפיחות רבה ותחושת אי נעימות. מקרים בהם מדובר בריבוי עקיצות של צרעות או מקרים בהם העקיצה גורמת לתגובה אלרגית דורשים התערבות רפואית דחופה. עקיצות של צרעות מהוות סכנה לילדים ולתינוקות, יש למהר להרחיק מבתי משפחות קינים של צרעות.

איך מרחיקים את הצרעות מהבית?

חברת דקל שירותי הדברה מתמחה בהרחקת צרעות ושאר מזיקים, המומחיות שלנו באה לידי ביטוי בתוצאות. כל חומרי ההדברה בהם אנו עושים שימוש הם חומרים ירוקים עם אישור של המשרד לאיכות הסביבה. צרו קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר ופרטים נוספים על הדברת צרעות והרחקת מזיקים מביתכם.

היכן הצרעה מקננת?

אם אתם מבחינים בנוכחות מוגברת של צרעות אצלכם בבית, ישנה סבירות גבוהה להימצאות של קן פעיל על עדן החלון, בחצר הבית, בתוך חריץ התריסים או בתוך המזגן. איתור של הקן חיוני למניעת מגע עם הצרעות עד להגעת המדביר. לא תרצו לפגוע בטעות בקן הצרעות ולגרום למתקפה אלימה של צרעות עליכם.

איך נכון יהיה לטפל בצרעות?

הצרעה חשובה למאזן האקולוגי של הטבע, היא ממלאת תפקיד חשוב באזורים חקלאיים ומשמידה חרקים מזיקים אחרים הפוגעים בחקלאות. אך עצם הימצאותה של הצרעה באזורי מגורים מסכנת אותנו, עקב כך נרצה להרחיק אותה אל אזורי מחייה אחרים שמתאימים לה יותר. ריסוס נגד צרעות יתבצע רק באמצעות מדביר מקצועי עם מיגון מתאים, הריסוס יביא בסבירות גבוהה מאוד למתקפת צרעות אלימה. נמליץ לכם להתרחק מהמקום עד להשלמת עבודה ההדברה.