הדברת פרעושים

איך עושים הדברת פרעושים ?

אם אתם מבחינים בעקיצות קטנות על הגוף, כנראה שאתם נמצאים בסביבת פרעושים. הפרעוש הוא חרק זעיר, קשה מאוד להבחין בו אך קל להרגיש אותו ולגלות שיש אצלכם בבית פרעושים בזכות העקיצות. לרוב, עקיצות של פרעושים מתרכזות באזור הרגליים. הפרעוש מקפץ מהרצפה אל הרגל, עוקץ ומיד לאחר מכן מנתר אל מקום מסתור.

הפרעושים הנפוצים ביותר בבתי מגורים היום הם פרעושי חתול שמופיעים בעיקר בבתים בהם מגדלים חתולים. הפרווה של חיית המחמד מאפשרת לפרעוש להסתתר, לקנן ולהתרבות. יש לביצים של פרעושים יכולת מיוחדת לשרוד במשך כשנה עד לשלב בו יתפתחו התנאים הדרושים לבקיעתה. כך נוצר מצב בו אזור שנראה לכאורה נקי מפרעושים הופך מוכה פרעושים עוקצים בעונת הקיץ.

 איך מבצעים הדברת פרעושים?

בכדי להיפטר מהפרעושים העוקצים יש לבצע הדברה יסודית ומקצועית. על המדביר להקפיד להגיע אל כל החריצים הקטנים בהם מסתתרים הפרעושים ולחסל גם את הביצים, הרימות והגלמים. כדאי לבצע יחד עם ההדברה גם טיפול מונע לבקיעה עתידית של ביצי פרעושים.

 מה יש לעשות נגד פרעושים בבית?

מתחם הרביצה של חיות המחמד מהווה סביבה אופטימלית למחייה בעבור פרעושים. הם מצליחים למצוא שם מזון, שתייה, מסתור ומקום חם. בכדי למנוע את חזרת הפרעושים לאזור לאחר הריסוס יש לטפל בחיית המחמד בתכשיר נגד פרעושים, לנקות היטב את המתחם, לכבס בהרתחה בדים וכריות או להחליפם בחדשים.

בתוך הבית עליכם לשאוב היטב את השטיחים, את בדי הריפוד של הרהיטים, את המזרנים. את כל הבגדים, השמיכות וכלי המיטה שבאו במגע עם הפרעושים יש לכבס בתכנית של הרתחה. פעולה ההרתחה תשמיד ביצים של פרעושים שמסתתרות בבדים.

הדברת פרעושים מקצועית ויעילה מתבצעת בצורה הטובה ביותר על ידי חברת הדברה מנוסה. חברת דקל שירותי הדברה מחזיקה בציוד הדרוש, בחומרי ההדברה הטובים ביותר ובצוות מקצועי מיומן. הדברת פרעושים היא ההתמחות שלנו, אנחנו מתחייבים לביצוע עבודת הדברה יעילה, מקצועית ובטיחותית, עבודת הדברה שתסלק את הפרעושים מהבית למשך תקופה ארוכה. השירות ניתן לבתי מגורים, בניינים, עסקים, מוסדות, אתרי נופש ועוד. חומרי ההדברה הם חומרים ירוקים בטיחותיים ומאושרים לשימוש על ידי המשרד לאיכות הסביבה.