הדברת נמלים

הדברת נמלים לבית נקי ממזיקים

שיירה של נמלים על השיש במטבח היא לא הדרך בה נרצה לפתוח את הבוקר. הנמלים מוצאות את אזורי המחייה של האדם (את הבית שלכם!) כסביבת מחייה נוחה ופורה בה יוכלו למצוא בקלות מסתור ומזון. הנמלה היא חרק פולשני עקשן מאוד, אין זה פשוט להיפטר מנמלים בבית ללא עבודת הדברה מקצועית. קיימים בישראל מספר זנים של נמלים : אדומות, שחורות, גדולות, קטנות, את כולן אנחנו יודעים איך לסלק מהבית שלכם בעזרת שיטות הדברה נכונות.

איך מבצעים הדברת נמלים?

עבודת הדברה יעילה בסופה הבית שלכם יהיה נקי מנמלים מורכבת מכמה שלבים. השלב הראשון מתמקד בסקירת השטח לאיתור מקומות המסתור של הנמלים. השלב השני יהיה ריסוס יסודי של אותם אזורים בחומרי הדברה יעילים ובטיחותיים. תוספת של הדברה נקודתית עם ג'ל מבטיחה שלא תראו עוד נמלים בבית. לטובת הדברה של נמלים בחצר אפשר להוסיף חומר הדברה גרגירי המסייע בהשמדת קני נמלים בחצרות בתים.

מה כדאי לעשות בכדי להרחיק את הנמלים מהבית?

הקפידו לסתום סדקים ופתחים בהם יוכלו הנמלים לבנות להן קן. בצעו פעולות ניקיון וחשיפה לאור שמש באזורים מוסתרים. עשו מאמצים למנוע מנמלים להיכנס אל הבית תוך חסימה של דרכי הגישה ובדיקה של עציצים או קופסאות מזון נגועות בנמלים.

מה עושים נגד נמלת אש?

נמלת האש היא נמלה קטנה שמתרבה במהירות, משתלטת על אזורים וגם עוקצת. נמלי אש אינן חוששות לטפס על בני אדם ולעקוץ אותם. לרוב, תצליחו לזהות את נמלי האש לפי העקיצות. אם אתם מבחינים בסימנים בצבע אדום הנראים כמו שבבי עץ, מדובר בשיירות של נמלי אש מתות. הדברה של נמלת אש נחשבת למשימה מאתגרת במיוחד. ההדברה מתבצעת תוך שימוש באבקה גרגירית ושאר חומרים רעילים אותם הנמלים המשוטטות מביאות עמן אל הקן. החומרים הרעילים מצליחים לחסל את המלכה וכך את קן הנמלים כולו. רק לאחר שהצלחתם להשמיד את מלכת והקן כולו הבעיה תיפתר.

לפרטים נוספים על הדברת נמלים מקצועית שמשיגה תוצאות טובות, צרו קשר. חברת דקל שירותי הדברה מתמחה בהדברת נמלים מכל הסוגים בבתי מגורים, דירות, עסקים ומוסדות. התקשרו אלינו ותיהנו כבר מחר מבית נקי מנמלים.