הדברת טרמיטים – שמים קץ לנזקים

הטרמיטים חיים בקינים מתחת לאדמה, המגיעים עד לעומק של 5 מטרים! וכן בקינים על עצים מעל הקרקע. הם ניזונים מעץ ומוצריו המכילים תאית וליגנין וביכולתם לכרסם כמויות אדירות של עץ. הטרמיטים יכולים להסב נזקים רבים לבני האדם באמצעות השתלטות וכרסום: · משקופים · רהיטי עץ (ארונות, שולחנות וכו') · בתים מעץ · נייר וקרטון איך תזהה אותם? הטרמיט דומה לנמלה ארוכה עם (או בלי) כנפיים שקופות, אך מכיוון שהוא רגיש לאור. קשה מאוד לראותו או לאתר מהיכן הגיע. במידה והבחנת ב: · תעלות בוץ על קירות ביתך · משקופים חלולים או נסורת אילו סימנים אשר צריכים להדליק מנורה אדומה 

הטרמיטים הם חרקים קטנים וחיוורים (ברוב המקרים חסרי עיניים וכנפיים), המתגוררים במושבות תת קרקעיות. בדומה לנמלים, גם אצל הטרמיטים רק המלך והמלכה מסוגלים להתרבות. את הטרמיטים אצלכם בבית תמצאו במשקופים ובארונות קיר, הם ניזונים מכרסום של עץ. הבחנה בטרמיטים אינה תמיד מהירה, הנזקים והטרמיטים אינם נראים לעין, הם פנימיים. יהיו מקרים בהם במבט ראשון נראה כי המשקוף תקין לחלוטין אל לחיצה לא חזקה תגלה משקוף חלול ומתפורר. 


איך מדבירים טרמיטים?

קיימות 2 שיטות עיקריות להדברה של טרמיטים : שיטת תחנות האכלה מורעלות ושיטת הקידוחים. השיטה הראשונה היא המומלצת יותר להדברת טרמיטים. המדביר מציב תחנות האכלה המשמשות פיתיון לטרמיטים, הטרמיטים יוצאים אל תחנות ההאכלה, חושפים את מיקומם ומביאים עמם רעלים אל תוך הקן. שיטה זו מאפשרת הדברה של טרמיטים ללא צורך בקידוחים וגרימת נזקים למבנה.

השיטה ה-2 היא השיטה הוותיקה ביותר : שיטת הקידוחים. תוך ביצוע קידוחים בתוך הבית ובאזורים נגועים בטרמיטים בסביבת הבית,  יוחדרו חומרים רעילים לטרמיטים אל הקרקע. החומרים הרעילים נדבקים אל הטרמיטים, מגיעים אל הקן ומשמידים אותו.

איזו חברת הדברה כדאי לבחור?

עבודת הדברה של טרמיטים היא הדברה מורכבת הדורשת ניסיון, חומרים מתאימים וציוד חדיש. כחברת הדברה מובילה בתחומה, יש לנו את היכולת לאבחן במהרה את הבעיה, לאתר את האזורים הנגועים ולהציע את שיטת ההדברה שתשיג את התוצאות הטובות ביותר.

מה ההבדל בין טרמיטים לבין נמלים?

במבט ראשון, טרמיטים דומים מאוד לנמלים, קל מאוד להתבלבל בין השניים. ההבדל העיקרי הוא במעטפת החיצונית, צבען של הנמלים כהה ואלו הטרמיטים בהירים. הטרמיטים רגישים לאור השמש ולכן הם מסתתרים מתחת לפני הקרקע. מבחינה ביולוגית, הטרמיטים דומים יותר לתיקנים מאשר לנמלים. בישראל קיימים 8 סוגים של טרמיטים המתגוררים בתוך הקרקע ו-2 סוגים של טרמיטים המתגוררים בתוך עץ.

חברת דקל שירותי הדברה מתמחה בשירותי הדברת טרמיטים לבתים פרטיים, דירות, בתי עסק ומוסדות. השירות ניתן על ידי צוות מדבירים מוסמכים, מנוסים ואמינים. עבודות ההדברה מתבצעות תוך שימוש בחומרים מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה. אנו עושים שימוש בחומרים האיכותיים ביותר ובטכניקות החדישות ביותר. אם אתם מחפשים חברת הדברה מקצועית, אמינה ואחראית, הגעתם למקום הנכון. יש לנו את כל הרישיונות וההיתרים הנדרשים מחברת הדברה בישראל.

 

 

 

טואול - בניית אתרים