הדברת זבובים – שימוש בחומרים מאושרים בלבד

אזורי המחייה של האדם מושכים את הזבובים. הזבוב שמח מאוד לחלוק עמנו את ביתנו ואת המזון במטבח, אנחנו פחות מעוניינים בנוכחות של הזבובים אצלנו בבית, ועושים כל מאמץ בכדי להרחיק את הזבובים מאזורי המחייה שלנו. טיפול מהיר במטרד של זבובים אצלכם בבית חיוני למניעת התרבות מהירה. הזבובים מטילים ביצים שמתפתחות מהר מאוד למאות זחלים ובהמשך למאות זבובים. בכל הטלה מטילה הנקבה כ-100 ביצים, בתוך 10 ימים מתפתחים הזחלים לזבובים עצמאיים. משך החיים של זבוב הוא כמה שבועות עד כמה חודשים.

הדברת זבובים תוך שימוש בחומרי הדברה ירוקה, מאפשרת לכם להיפטר אחת ולתמיד מהזבובים בבית ובחצר תוך שמירה על איכות הסביבה. הדברה ירוקה אינה מחייבת אתכם בפינוי של הבית ואינה מזיקה לחיות מחמד או מסוכנת לילדים. את ההדברה יש ללוות בטיפול סביבתי מונע היוצר סביבה בה בזבובים לא יוכלו להתרבות.

טיפים שימושיים להרחקת זבובים

  1. הקפידו לשמור על הבית נקי מזבל, שאריות מזון וצואה של חיות מחמד.
  2. הקפידו לנקות את פחי האשפה ופתחי הביוב.
  3. הציבו מלכודות זבובים ביתיות בכדי ללכוד את הזבובים הנכנסים אל הבית ולמנוע התרבות וקינון.
  4. הזבובים מעדיפים אזורים מוצלים, הציבו את המלכודות באזורים מוצלים וקרירים.

למה חשוב לבצע הדברת זבובים?

אורח החיים של הזבוב מביא אותו למגע ישיר עם פסולת, ריקבון, צואה, פגרים של חיות מתות ושאר הפרשות מזוהמות. הימצאות של זבובים אצלכם בבית מכניסה אל הבית חיידקים מסוכנים מאוד העלולים לגרום למחלות מעיים ומחלות נוספות. עם כניסה של זבוב אל הבית הוא מיד יחפש לייצור מגע עם מזון המשמש אתכם, ברגע שהזבוב נוחת על המזון הוא מעביר אליו חיידקים וגורמים מזהמים.

הדברה ירוקה להרחקת זבובים

חברת דקל שירותי הדברה מספקת שירותי הדברה להרחקת זבובים ושאר חרקים מזיקים מעופפים מהבית. חומרי ההדברה כולם מאושרים על ידי המשרד לאיכות הסביבה. צוות מקצועי של מדבירים מוסמכים המחזיקים בכל הרישיונות הדרושים יבצע את העבודה. אנו מבצעים שירותי הדברת זבובים בבתים פרטיים, דירות מגורים, בתי עסק, מוסדות ושטחים ציבוריים.  התוצאות מדברות בעד עצמן, צרו קשר להדברת זבובים מקצועית.

 

טואול - בניית אתרים