מתן שירותי הדברה לעסקים - ניהול יומן הדברה לעסקים

הזמנת שירותי הדברה מתבצעת באופן שגרתי על ידי בעלי עסקים. חברת דקל שירותי הדברה מספקת שירות לבעלי עסקים בתחום המזון, מוסדות, אתרי נופש, מפעלים ועוד. עבודות ההדברה כולן מתבצעות בהתאם לתקני איכות ובטיחות מחמירים. כל החומרים בהם אנו עושים שימוש נמצאים ברשימת החומרים המאושרים לשימוש על ידי המשרד לאיכות הסביבה.

כיצד מתבצעת עבודה ההדברה?

השלב הראשון יהיה זיהוי הפולש המזיק, איתור האזורים הבעייתיים וקביעת אופי ההדברה וסוג ההדברה הנחוצים. אנו עושים כל מאמץ בכדי לעקוב אחר המזיקים, לאתר את מיקומם המדויק, לאסוף נתונים רבים ככל האפשר מתוך מטרה למגר את התופעה המטרידה באחת. עבודת ההדברה מתבצעת בצורה נקודתית תוך שימוש במינימום חומרי הדברה להשגת מקסימום תוצאות.

חברת דקל שירותי הדברה עוסקת בתחום מזה מספר שנים, הניסיון המעשי אותו צברנו מאפשר מתן שירות ברמה גבוהה לקהל הלקוחות הפרטיים והעסקיים. בעלי עסקים הסובלים מתיקן גרמני,מכרסמים, ,חרקי מזון, פרעושים, תיקנים או יונים, פונים אלינו בכדי לקבל את הפתרון הנכון ביותר והמהיר ביותר. עבודת ההדברה תתבצע תוך שמירה על רמה גבוהה של מקצועיות וכללי הבטיחות המחמירים ביותר. אם יש לכם בעיה של מזיקים בסביבת העבודה, צרו קשר עם דקל שירותי הדברה עוד היום ותקבלו שירות דיסקרטי מהיר.

ניהול יומן הדברה לעסקים

חברת דקל שירותי הדברה מחזיקה ברישיון מדביר תקף על פי חוק ורישיון עסק לביצוע עבודות הדברה. החברה מחזיקה בכל ההיתרים הדרושים על פי חוק. שנים רבות של פעילות בתחום מבססים את מוניטין החברה כמקצועית, אמינה, אחראית, מסורה – השירות אמין וזמין לבעלי עסקים. בהתאם להנחיית החוק אנו מקפידים על תיעוד פעילות ההדברה תוך ניהול יומן הדברה, מפת מתקני הדברה, אישורי ביטוח מתאימים, צילום רישיון מדביר, תוויות חומרי ההדברה הנמצאים בשימוש וגיליונות הבטיחות שלהם.

בעבור כל לקוח תורכב תכנית הדברה מפורטת אישית בה נרשמים סוגי המזיקים, סוגי חומרי ההדברה, תדירות ההדברה ושאר פעולות שבוצעו להרחקת מזיקים. את התכנית נרכיב בהתאם לתנאים בשטח, סיכוני הסביבה וסוגי המזיקים הקיימים במקום. חברת דקל שירותי הדברה מקפידה על מתן שירותי הדברה לעסקים תוך שימוש בחומרי ההדברה הבטיחותיים ביותר, ציוד חדיש וטכניקות חדשות להדברה והרחקת מזיקים לצמיתות.

 

 

 

 

טואול - בניית אתרים